Lima Airlines: Nowa linia lotnicza. Będą nowe kierunki

lima-airlines

W Peru pojawiła się nowa regularna linia lotnicza. Lima Airlines będzie latać na 40 trasach, także w nieznane miejsca w Amazonii. To szansa na więcej podróży i niższe ceny. Pisze o tym Piotr M. Małachowski.

Będzie więcej samolotów na peruwiańskim niebie. Pojawiła się na nim Lima Airlines – do tej pory oferująca tylko prywatne loty linia lotnicza. Właśnie otrzymała zgodę na regularne przeloty na czterdziestu lokalnych trasach.

Kierunki Lima Airlines to: Andoas, Arequipa, Ayacucho, Cajamarca, Chachapoyas, Chiclayo, Cuzco, Huánuco, Iquitos, Jaén, Jauja, Juliaca, Lima, Piura, Pucallpa, Puerto Maldonado, Tacna, Talara, Tarapoto, Trompeteros, Trujillo, Tumbes i Yurimaguas. Na każdej z tras ma być co najmniej czternaście lotów tygodniowo, czyli dwa dziennie.

To świetna informacja dla podróżników. Nowe połączenia dają możliwość łatwiejszego poznania Peru, zwłaszcza jeśli chodzi o dziewicze kierunki w Amazonii: Andoas i Trompeteros. Większa konkurencja w chmurach to także szansa na niższe ceny biletów.

Lima Airlines jest siódmą regularną linią lotniczą w Peru. Spodziewane są kolejne. O tych, które już istnieją i poradach związanych z lataniem w tym kraju, piszę na blogu: Linie lotnicze w Peru: Kierunki, bilety, niespodzianki

Piotr M. Małachowski
O Piotr M. Małachowski 46 artykułów
Przewodnik, podróżnik, bloger, twórca portalu www.kochamyperu.pl, pasjonat wypraw do Peru i innych państw Ameryki Południowej. Wybierasz się w te strony? Skontaktuj się z Piotrem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.