Życiowe wieści i podróże. Wracamy w lepszej formie

Życiowe informacje z Peru i ciekawe podróże po tym kraju to od lat nasz znak rozpoznawczy w internecie. Witryna Kochamy Peru zniknęła z sieci, ale jest jej reaktywacja. Wróciliśmy w lepszej formie.

co się dzieje w Peru i podróże po Peru

Nasz podróżniczo-informacyjny portal istnieje od 2011 roku. Przez ten czas opublikowaliśmy kilkaset artykułów opowiadając o Peru nie tak, jakim się ono wydaje, ale jakim jest naprawdę. To zaszczyt dzielić się w ten sposób wiedzą. A także frajda pomóc i towarzyszyć Polakom w podróżach po tym kraju.

Po ośmiu latach musieliśmy jednak portal zamknąć. Powód był jeden. Kilka miesięcy temu nasza strona internetowa została zaatakowana. Do tej pory nie wiemy dokładnie jak, gdzie i przez kogo. Ale był to atak skuteczny. W krytycznym momencie dotknął nawet naszych Czytelników. Przepraszamy za to i dziękujemy za wyrozumiałość.

Informacje i podróże

Nie udało się naprawić tego, co atak zepsuł. Podjęliśmy więc decyzję o usunięciu całej zawartości strony i wyczyściliśmy dokładnie serwer. Tylko w ten sposób mogliśmy postawić portal na nogi. Pomimo długiej historii zaczynamy więc od kompletnego zera.

Podczas nieplanowanej przerwy poprawiliśmy funkcjonowanie witryny na telefonach komórkowych i tabletach. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną do gustu i wizyty u nas na „bardzo małym ekranie“ staną się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Oczywiście „stare“ artykuły wrócą na stronę. Uaktualnione, co zwiększy ich użyteczność. Pojawią się też nowe inicjatywy, które przyniosą naszym Czytelnikom więcej informacji o życiu Peruwiańczyków, Polakach w Peru i ciekawych wyprawach do tego kraju.

W imieniu naszego zespołu i własnym witam na odświeżonym pokładzie i zapraszam do wspólnej podróży!

Wyprawy

Piotr M. Małachowski
O Piotr M. Małachowski 7 artykułów
Twórca i redaktor naczelny portalu Kochamy Peru. Organizuje i prowadzi wyprawy do wszystkich krajów Ameryki Południowej. W Peru działa społecznie w Stowarzyszeniu Wincentego à Paulo

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*