Tęczowe Góry i 19 miejsc południa za 4 tysiące złotych

Tęczowe Góry, Machu Picchu, Linie Nazca, Kanion Colca i Wyspy Ballestas to pięć z 20 miejsc, które już od czterech tysięcy złotych można zobaczyć podczas samochodowej wyprawy na południe Peru. 

Tęczowe Góry, Machu Picchu i Kanion Zagubionych w Peru

Co zrobić, żeby w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze zobaczyć jak najwięcej atrakcji Peru? Polecamy jedną z samochodowych wypraw, które organizowane są przez naszych partnerów w podróżach. Podczas tych wyjazdów już za cztery tysiące złotych można w dziesięć dni i w pięcioosobowej grupie dotrzeć aż do dwudziestu miejsc na południu tego kraju.

Tęczowe Góry i 19 innych miejsc

Na wybrzeżu to Wyspy Ballestas, Półwysep Paracas, winiarnie koło Ica, Oaza Huacachina, Kanion Zagubionych i Linie Nazca. Natomiast w Andach Arequipa i okolice, Rezerwat Salinas y Aguada Blanca, Kordyliera Wulkaniczna, Kanion Colca, Wyspy Uros na Jeziorze Titicaca, Most Qeswachaka, Tęczowe Góry, Dolina Inków, Salineras de Maras, Machu Picchu i Cuzco.

Rozpoczynające się w Limie wyprawy są bardzo kameralne. Liczą od dwóch do pięciu uczestników i prowadzone są przez mówiącego po polsku lokalnego przewodnika.

Uczestnicy wybierają datę podróży

Liczba miejsc na te wyprawy jest ograniczona. W tym roku zostało niewiele wolnych terminów. To druga połowa kwietnia, pierwsza połowa maja, druga połowa czerwca, pierwsza połowa lipca, druga połowa listopada i pierwsza połowa grudnia. Dokładną datę można wybrać sobie samemu. W przyszłym roku terminów będzie więcej.

Wyprawy przeznaczone są dla osób, które lubią podróżować intensywnie,  nie boją się wyzwań i w poznawaniu świata preferują przygodę, a nie wygodę. Wymagany jest dobry stan zdrowia i poprawna kondycja fizyczna.

Więcej informacji: Samochodem na południe Peru

Wyprawy

Redakcja
O Redakcja 1 artykuł
Chodzi nam o to, co w Peru najważniejsze, najciekawsze i najbardziej użyteczne. Piszemy o ludziach, wydarzeniach i podróżach. Doradzamy na odległość i pomagamy na miejscu. Jesteśmy tutaj cały czas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*