Czas na wakacje: Dużo słońca i dobrej przygody w Peru

W najbliższym czasie nie będzie nowych artykułów, bo wyjeżdżamy na wakacje. Polecamy to samo: wyruszyć do Peru pod okiem lokalnych przewodników. To maksimum przygody.

Jesienno-zimowe wakacje? W końcu udało się nam na nie wyjechać. Przez najbliższe tygodnie będziemy tylko odpoczywać. Podróżując ma się rozumieć, a to oznacza, że na naszej stronie raczej nie pojawią się nowe wpisy. Zapraszamy na nie po powrocie.

Zachęcamy także do odwiedzenia Peru. Dużo słońca, niezapomniana przygoda i lokalni przewodnicy czekają na miejscu, więc taki wyjazd będzie świetną przerwą w życiowej podróży.

Już 2 listopada rusza ekspresowa wyprawa po największych atrakcjach Peru. Na trasie między innymi Wyspy Ballestas, Kanion Colca, Jezioro Titicaca, Święta Dolina Inków i oczywiście Machu Picchu. Podróż rozpocznie się i zakończy w Limie, a zainteresowanych poprowadzi Marcin Mentel.

Nieco dłuższy wyjazd rozpocznie się 14 listopada. W planie wszystko to, co południowe Peru ma najlepszego do zaoferowania plus wypad do pełnej zwierząt i roślin dżungli oraz noclegi u peruwiańskich rodzin. Ta wyprawa też wystartuje w Limie, gdzie na chętnych będzie czekać Sylwia Perkowska.

Zaraz po Nowym Roku, 4 stycznia, ruszy samochodowa wyprawa śladami Rajdu Dakar. W niej również nie zabraknie najważniejszych atrakcji Peru, a na dodatek będą mniej znane miejsca, takie jak pustynny Kanion Zagubionych, czy petroglify w Toro Muerto. Uczestników poprowadzi Piotr M. Małachowski.

Powyższe wyjazdy zapowiadają się intensywnie i przygodowo, ale nie potrzeba do nich wielkich przygotowań, ani specjalnej kondycji. Wystarczy dobry humor i apetyt na poznanie Peru. Polecamy!

Redakcja
O Redakcja 9 artykułów
Czytamy, słuchamy i oglądamy Peru starając się przede wszystkim poznać i zrozumieć ten niezwykły kraj. Jeśli masz podobnie, witamy na pokładzie i zapraszamy do współpracy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.